o nás

Svadobný salón El v Bratislave

Svadobný salón EL vám v Bratislave ponúka originálne a exkluzívne modely svetoznámej značky MAGGIE Sottero a Sottero and Midgley.

Svadobné šaty Maggie Sottero sú očarujúce už na prvý pohľad. Očarí Vás Swarovského kryštálmi, precízne vypracovanie, luxusné materiály, toto všetko Vám ponúknu šaty, ktoré sú jedny z najžiadanejších a najobľúbenejších na svete. Na základe toho získala svadobné značka MAGGIE Sottero, Sottero AND Midgley a jej návrhári množstvo ocenení: šesť cien Debi Awards, deväť ocenenie Desert Rose Awards, dve ocenenia Diva a tri ceny Dallas Rose Award. Náš svadobný salón Vás očarí svojím vkusom, eleganciou a samozrejme profesionálnou a príjemnou obsluhou. Pre extravagantnejšie nevesty, ktoré sa neboja experimentovať. Pre tie nevesty, ktoré sú nerozhodnejšie pomôže byť si istejšími a sebavedomejšími. Nevesty, ktoré nevedia aký model hľadajú, určite nájdu v salóne EL svadobné šaty pre svoj výnimočný deň. 

V našom svadobnom salóne EL v Bratislave nájdete tiež spoločenské šaty na rôzne príležitosti. Šaty rôznych farieb, moderných i klasických strihov, zaujímavých aplikácií, ktoré Vás urobia neprehliadnuteľnou na každej spoločenskej udalosti.

S radosťou Vás privítame, poradíme a budeme sa snažiť splniť každú predstavu o svadobných šatách, pretože len výnimočné šaty dotvárajú jedinečný okamih.

Ochranná známka chráni predovšetkým klientov. Preto vám na požiadanie môžeme vystaviť Certifikát pravosti šiat Maggie Sottero. Vystavovať certifikát pravosti môžu iba autorizovaní distribútori Maggie Sottero na originálnych formulároch. Tento certifikát môže byť milou spomienkou vo vašom svadobnom albume.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Svadobný salón EL – Obľúbený svadobný salón v Bratislave